SEAMARK CONSULTANCY

Hakkımızda

SEAMARK CONSULTANCY
Seamark olarak güçlü bilgi birikimi ve derin endüstri uzmanlığına sahip profesyonellerden kurulu kadromuz ile özel, kamu ve sosyal sektörlerdeki kuruluşların kendileri için en önemli olan değişimi yaratmalarına yardımcı oluyoruz.

Teknolojinin gücünden yararlanarak müşterilerimizin işlerini dönüştürmek ve yönetmek için onlarla ortaklık kuruyoruz.

Özellikle, durum tespit ve değerleme, kurumsal yönetim danışmanlığı ve iç denetim kontrol hizmetleri, finansal tablo dönüşüm hizmetleri, yeni standartlar ve kompleks muhasebe uygulamaları, entegre raporlama ve sürdürülebilirlik raporları hazırlanması ile muhasebe, denetim ve mali müşavirlik danışmanlığı gibi alanlarda yaptığımız yatırımlar ve uzman danışmanlarımız ile, hem kurumsal finansman hem de yönetim danışmanlığının tüm alanlarında tam kapsamlı hizmet verebilen bir yapıya sahibiz.

Bu değişimi yaratırken odak noktamız; hizmet verdiğimiz müşterilerimizin temel değerlerini korurken tasarladığımız hedeflerimizin ve misyonumuzun topluma, doğaya, sosyal uyuma ve adalete hizmet ederek şekillenmesidir.

Seamark, paydaşlarına ve topluma hizmet vermek ve yaşam ekonomisinin bir parçası olmak amacıyla kurulduğu günden bugüne hem özel sektörün hem kamu sektörünün ihtiyaç duyduğu her profesyonel hizmeti sunmaya hazır olarak güçlü ve tecrübeli kadrosu ile iş dünyasına katma değer sağlamaya devam edecektir.
İLETİŞİME GEÇ
SEAMARK CONSULTANCY

Hedeflerimiz ve Misyonumuz

Hedefimiz, günümüzü olduğu kadar geleceği de gözeterek, müşterilerimize veya yatırımcılarımıza dünyayı daha iyi bir yer yapmaya çalışmaktan vazgeçmeden çalışmalarımız ve iş birliklerimiz ile birlikte topluma, sosyal uyuma ve adalete hizmet ederek katma değer sağlamaktır.

Başarılı olanlar ile başaramayanlar arasındaki farkın, birinin bir kez daha fazla denemiş olmasının bilincindeyiz. Bu nedenle her denemenizde ilham verici bir yaklaşımla sizleri cesaretlendirmek ve devamlı gelişmeyi sağlayacak faaliyetler ile sizlere destek olmak için buradayız.

Misyonumuz, müşterilerimize ve yatırımcılarımıza finansal ve finansal olmayan performanslarında fark yaratacak kalıcı iyileştirmeler konusunda destek verebilmek ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşabilmeleri adına uyum içinde çalışabilen bir şirket olabilmektir.

Misyonumuzu icra edebilmek için konusunda yetkili, konuları yorumlamaktan çekinmeyen ve gerektiğinde ihtiyaca uygun sonuçlar ortaya koyabilme yeteneğine sahip profesyonel üyeler ve çözüm ortakları ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
seamark consultancy

Değerlerimiz

Bilgiye Değer Veren

Çevreye Karşı Saygılı ve Duyarlı

İnsana ve Emeğe Değer Veren

Doğruluktan Şaşmayan

Ürün ve Hizmetlerde Kalite ve Süreç Odaklı

Farklı Fikirlere Açık, Yaratıcı ve Yenilikçi

Müşteri Memnuniyetine Önem Veren